12 grudnia, 2021 #Naturalne preparaty

Nasiona konopi Power Plant i ich zalety

medyczna marihuana

Feminizowane nasiona Power Plant są wszechstronną, kwitnącą odmianą, znaną z imponujących zbiorów i oszałamiająco pięknych kwiatostanów. Odmiany marihuany stają się z roku na rok coraz bardziej popularne w szerokich kręgach hodowców. Oryginalna odmiana 'Power Plant’ została po raz pierwszy wyhodowana na „czarnym” kontynencie w 1997 roku, kiedy to powstała udana krzyżówka kilku afrykańskich odmian lądowych.

Powstanie odmiany marihuany Power Plant

power plantNa poziomie genetycznym, stosunek sativy do indica w odmianie jest mniej więcej równy, rozcieńczony typowymi dzikimi nasionami. Okres kwitnienia wynosi około 60-65 dni. W zależności od techniki uprawy, wysokość dorosłych może wahać się od pół metra do metra. Maksymalną wydajność osiąga się zazwyczaj w idealnych warunkach (600 – 800 g/m2).

Uprawa konopi Power Plant

Power Plants mogą być uprawiane na różnych szerokościach geograficznych i praktycznie w każdych warunkach. Najlepsze rezultaty uzyskuje się, stosując którąkolwiek z metod: w pomieszczeniach, na zewnątrz lub wewnątrz. Choć może się to wydawać dziwne, nie tylko początkujący są fanami tej odmiany marihuany. Ganja jest również preferowana ze szczególnym entuzjazmem przez doświadczonych hodowców. Jak pąki rosną, produkuje ostry zapach, który wymaga filtr węgla drzewnego dla systemu wentylacyjnego. Nasiona power plant można legalnie kupić w sklepie PanPestka.

W fazie kwitnienia na roślinę nie mają wpływu

  • szkodniki
  • pleśń i grzyby
  • chwasty

Pamiętajmy, że roślina ta nie lubi być gęsto sadzona i woli swobodę otoczenia.

Optymalne parametry dla uprawy w pomieszczeniach

  • Garnek o pojemności większej niż 10 litrów
  • Żarówki Dnat 400, dobre warunki oświetleniowe

Medyczna marihuana przynosi pacjentom ulgę w bólach głowy i skurczach mięśni, migrenach i nudnościach. Praktyka potwierdziła skuteczne zastosowanie zioła w walce z jaskrą, stwardnieniem rozsianym, astmą oskrzelową.

You Might Be Interested In