03 października, 2017 #Wesela oraz śluby

Zachowajcie wspomnienia z księgą gości ślubnych

Ślub jest jednym z najważniejszych wydarzeń w życiu. Nic więc dziwnego, że chcemy jak najlepiej utrwalić te chwile i nadać im wyjątkową oprawę. Dlatego ślubna otoczka to prawdziwy festiwal kreatywności! Pomysłów jest mnóstwo – wykazać można się przy menu, dekoracjach, muzyce… Każdy może znaleźć coś wyjątkowego dla siebie. Być może w Waszym przypadku sprawdzą się księgi gości ślubnych?

klasyczna księga gości

aka pamiątka jest wyjątkowym miejscem na przechowanie ślubnych wspomnień. Może mieć ona formę tradycyjnej, grubej księgi, do której wpisują się goście – ale nie tylko! Niezłym pomysłem jest również plakat, drzewko utrwalone na drewnie, a nawet forma rzeźby. Inwencja nie zna granic! Im ciekawszy pomysł, tym lepiej. Nawet decydując się na album czy książkę, można zaszaleć z wzorami, fakturami stron, kolorami. Wszystko tak, aby styl dopasować do Waszych potrzeb i oczekiwań. Ciekawym pomysłem jest forma puzzli z wyjmowanymi elementami, a na każdym z nich życzenia od różnych gości.

Tradycja nie precyzuje, jak należy zorganizować zbieranie wpisów do księgi. Można np. stworzyć uroczysty moment z wniesieniem księgi do sali i ustawić ją w eksponowanym miejscu, a można również na czas trwania wesela zostawić księgę gdzieś w kącie, by goście mogli spokojnie popracować nad formą wpisu. Wasza w tym inwencja – przede wszystkim zróbcie tak, aby Wam się podobało!

You Might Be Interested In