27 czerwca, 2020 #Wesela oraz śluby

Konfetti – najmodniejszy dodatek ślubnej uroczystości

Tuba z konfetti ślubnym ozdabia prawie każdą uroczystość ślubną. Dzięki niej, para młoda zostaje w elegancki sposób obsypana pięknymi, delikatnymi płatkami, które podkreślają wyjątkowy moment oraz świetnie prezentują się jako tło na zdjęciach ślubnych. Jak wybrać konfetti by było ono oryginalne, piękne i stylowe? 

Postaw na klasykę 

Wiele par młodych na swój ślub i wesele wybiera zazwyczaj stonowane, klasyczne kolory. Od wielu lat dominuje biel, ecrue, pudrowy róż, złoto oraz srebrno. Dlatego też, wybierając konfetti, które obsypie młodą parę zaraz po wyjściu z kościoła wiele osób decyduje się na płatki róż, delikatne motylki, gwiazdki czy delikatne kółeczka, które są w kolorze bieli, różu lub czerwieni. 

Właściwy moment 

Tuba z konfetti ślubnym powinna wybuchnąć wtedy, gdy para młoda sobie tego życzy. Najczęściej zdarza się to po kościele lub już wewnątrz sali – np. podczas pierwszego tańca. W związku z tym, iż konfetti należy zaraz po wystrzale posprzątać – warto wcześniej uzgodnić tą kwestie z osobami takimi jak ksiądz czy właściciel restauracji, w której odbywa się nasze wesele. 

Sprawdzone zakupy 

Tuby z konfetti można kupić w wielu miejscach. Hurtownie oraz sklepy z dekoracjami przepełnione są tego typu dodatkami weselnymi. Nawet w internecie, wiele osób dostanie bardzo ciekawy i oryginalny asortyment w atrakcyjnym przedziale cenowym. Taka tuba to wydatek rzędu od 10’do 20 zł za sztukę. Jeżeli zlecimy ich zakup naszym dekoratorom ślubnym – możemy liczyć na znacznie niższe ceny.

You Might Be Interested In