17 października, 2020 #Wesela oraz śluby

Zachęta do wspólnej zabawy

Mnóstwo par młodych obawia się, czy na ich weselu na pewno goście będą dobrze się bawić. Wiele zależy oczywiście od DJ-a, orkiestry oraz nastroju samych gości. Jednak sami młodzi mogą również sięgnąć po sprawdzone metody, dzięki którym wywołają swoją rodzinę, przyjaciół i znajomych do wspólnej zabawy. Jak to zrobić? Co musi się znaleźć koniecznie na takim weselu? Poniżej, kilka wskazówek.

Śpiewniki weselne

Śpiewniki weselne to doskonały pomysł, by zmotywować gości do wspólnego biesiadowania. Zazwyczaj w nich umieszcza się znane i lubiane piosenki, które wszyscy znają i których nie może zabraknąć na takiej imprezie. Śpiewniki weselne oprócz samych piosenek, mogą zawierać także różne przyśpiewki a nawet zabawy. Dla każdej pary zaproszonej na wesele powinien być jeden śpiewnik z którego mogą skorzystać. To fajny gadżet, który sprawdza się na wielu, dużych i hucznych przyjęciach.

Wspólne zabawy, które integrują gości

Zabawy na weselach to tradycja. Można spotkać naprawdę rozmaite, śmieszne, kontrowersyjne a nawet rubaszne zabawy, w których to bardzo chętnie biorą udział goście. Większość z nich to już klasyka. Orkiestra oraz DJ prawie zawsze zachęcają parę młodą, by choć kilka pojawiło się na ich imprezie, dlatego, że one zmuszają gości do wstania od stołu i do wspólnej zabawy.

Najbardziej popularne atrakcje na weselach

Na weselu (nowoczesnym) nie może zabraknąć także atrakcji dla gości. Fotobudki, magicy, fajerwerki, pokazy tańca, barmani serwujący kolorowe drinki – to wszystko coraz częściej gości na takich weselnych imprezach. Dzięki temu można trafić w rożne gusta gości i wiele osób naprawdę dobrze się bawi podczas takiego przyjęcia. Tym bardziej, że sami goście (i to zarówno ci młodzi, jak i starsi) chętnie wstają od stołu i biorą udział w różnych zabawach i śpiewach – a gdy znają tekst lub gdy mają go napisanego na kartce – jest im po prostu łatwiej. Warto wziąć pod uwagę takie atrakcje planując swoje przyszłe wesele. Koszt jest niewielki a świetna zabawa gwarantowana.

You Might Be Interested In