06 maja, 2019 #Wesela oraz śluby

Zaoszczędź czas przy projektowaniu zaproszeń ślubnych

Zaproszenia ślubne są dość specyficzne. Projektowanie ich zajmuje więcej czasu, niż można by się spodziewać, a gotowe wzory mieszają się i wydają dość patetyczne. Z tego powodu często podchodzimy do tego z niechęcią i zdajemy się na czyjeś opinie. Ale czy warto?

Szybki projekt, dobre wrażenie

W bardzo prosty sposób możemy zaprojektować takie: https://rozsadnepannymlode.pl/sklep/zaproszenia-slubne/ze-zdjeciem/ zaproszenie ślubne ze zdjęciem. Bez używania tak zwanych ,,gotowców”. Wystarczy zrobić sobie profesjonalne zdjęcie u fotografa, które następnie umieścimy na przodzie zaproszenia. Dzięki temu motywem będziecie po prostu Wy. Nie trzeba dodawać do tego przereklamowanych kwiatowych motywów czy jakichś wzorów. Zostańcie główną atrakcją zaproszenia.

Ale to już tak po prostu?

To, że nie musimy szukać eleganckich motywów czy innych bajerów, nie znaczy, że to koniec pracy. Przede wszystkim odpowiednio należy dobrać czcionkę oraz dobrze przekazać wszystkie informacje. No i oczywiście wybrać odpowiednią bazę, czyli kartkę.

Co dalej?

Przede wszystkim trzeba znaleźć odpowiednie opakowanie. Dobrym pomysłem będzie kontrastująca wstążka oraz oczywiście stylowa koperta. Kiedy mamy już przygotowany projekt musimy także znaleźć jak najlepszej jakości druk. Jest to ważne, żeby nasze zdjęcie na zaproszeniu nie było rozmazane. Może to odebrać temu cały urok.

Teraz już tylko druk, opakowanie i nasze zaproszenia ślubne ze zdjęciem są już gotowe. Projektując takie minimalistyczne zaproszenia oszczędzimy czas i pieniądze, a zaproszenie być może stanie się pamiątką na wiele, wiele lat.

You Might Be Interested In