17 sierpnia, 2017 #Uroda i zabiegi

Szok! Nowy produkt do demakijażu!

Demakijaż jest podstawą pielęgnacji, dlatego ważne jest używanie odpowiednich produktów, które zapewnią dokładne oczyszczenie skóry. Na rynku pojawia się wiele kosmetyków służących do usuwania makijażu i innych zanieczyszczeń, jednak nie jest to jedyna możliwość. Jeśli posiadamy rękawiczkę do demakijażu, można go wykonać jedynie z użyciem czystej wody.

Jak działa rękawiczka do demakijażu?

Jest wykonana z poliamidu i poliestru za pomocą nanotechnologii, dzięki czemu jej włókna są bardzo cienkie. Po namoczeniu wodą zyskują właściwości elektrostatyczne i zbierają makijaż oraz inne zanieczyszczenia z powierzchni skóry.

Jak stosować rękawiczkę do demakijażu?

Jej użycie jest bardzo proste, wystarczy namoczyć ją w wodzie. Następnie należy delikatnie zebrać makijaż z obu powiek za pomocą brzegów rękawiczki. Środkowa część służy do demakijażu twarzy i szyi. Po użyciu należy opłukać rękawiczkę w wodzie z mydłem nie zawierającym sztucznych dodatków i zmiękczaczy. Po umyciu i wysuszeniu produktu można użyć ponownie. Trwałość jednej rękawiczki wynosi około trzech miesięcy.

Wykonywanie demakijażu tą metodą jest polecane dla osób z każdym typem skóry, także atopowej i wrażliwej. Można stosować ją codziennie lub w szczególnych okolicznościach, na przykład podczas podróży, ponieważ rękawiczka do demakijażu jest lekka i nie wymaga użycia dodatkowych kosmetyków.

 

You Might Be Interested In