19 lipca, 2019 #Wesela oraz śluby

Stylowe zaproszenia na ślub

Zanim poinformujemy kogoś o swoim ślubie i przyjęciu weselnym, trzeba wybrać zaproszenia i je oczywiście wypisać. Wręczanie zaproszeń jest już tradycją trwającą od wieków. Zawierają one wszystkie niezbędne informacje, o których powinni wiedzieć goście. Ważne jest także to, aby pasowały do wystroju imprezy i odzwierciedlały w mniejszym czy większym stopniu osobowość pary młodej. Wybór jest naprawdę duży, wiec każdy najdzie dla siebie coś właściwego. 

Zaproszenia ślubne bordowe z sercem, koronką, klasyczne, w stylu retro, etno a może rustykalnym? 

Jeśli chodzi o wybór zaproszeń ślubnych, to z całą pewnością mamy duże pole do popisu. Wiele osób stawia na klasyczne rozwiązania i prędzej postawi na włoski papier, atłasową taśmę i  kryształ/perłę niż na ślubne zaproszenie bordowe z koronką. Koronkowe inspiracje cieszą się jednak coraz większą popularnością. Podobnie zresztą jak retro. Jest to połączenie elegancji i wspomnień dzieciństwa. 

Nie brakuje także zaproszeń z motywem serca, ale tutaj należy być ostrożnym, gdyż łatwo jest o kiczowatość. Zaproszenia przeładowane najróżniejszymi dodatkami i zdobieniami z całą pewnością nie będą dobrym pomysłem. Kolor serca wcale nie musi być czerwony. Warto zadbać o ciekawy papier i subtelne dodatki. Połączenie bieli z intensywnymi kolorami będzie strzałem w dziesiątkę w przypadku miłośników stylu etnicznego. Nawiązuje on do tradycji. Mile widziane są dodatki w postaci kolorowych tasiemek, drewnianych spinaczy czy czcionki przypominającej ręczne pismo. Bliskie natury będą z kolei zaproszenia w stylu rustykalnym.

You Might Be Interested In