26 sierpnia, 2018 #Dla dzieci

Organizer na łóżeczko – warto?

Producenci produktów dla dzieci kuszą i proponują wiele rozwiązań. Jednak, czy wszystkie z nich są potrzebne młodym rodzicom? Czy warto wydać na nie pieniądze? W gronie wielu niepotrzebnych produktów można znaleźć i takie, które ułatwią młodym rodzicom pielęgnację oraz opiekę nad noworodkiem.

Takim produktem jest na pewno organizer na łóżeczko. Na rynku dostępne są organizery wykonane z materiału, najczęściej bawełny – https://www.trilli.pl/organizer-na-lozeczko-c-10_13.html. Uszyte są one z przyjemnych dla oka faktur, w wielu zestawieniach kolorystycznych. Taki organizer może mieć trzy, cztery lub sześć kieszonek przygotowanych do przechowywania drobiazgów. Taki organizer można przywiązać do łóżeczka w wygodnym miejscu dla rodzica.

bawełniany organizer na łóżeczko

Drugim typem organizerów na łóżeczko jest produkt znanej, międzynarodowej sieciówki proponujący cztery pojemniki. Wykonane są one z plastiku, który idealnie nadaje się do czyszczenia mokrą chusteczką. W zestawie można znaleźć dwa mniejsze pudełka oraz jedno większe i kosz na zużyte pieluszki. Dodatkowo w zestawie znajduje się wieszak, który podobnie jak resztę zakłada się na bok łóżeczka.

W organizerach na łóżeczko można przechowywać wiele produktów, jednak większość mam umieszcza w nich przydatne w pielęgnacji akcesoria do przewijania. Wśród tych produktów można wymienić pieluszki, mokre chusteczki, krem do pielęgnacji pupy, smoczek czy pieluchę wielorazową. Warto w opinii wielu mam organizer na łóżeczko połączyć w zestaw wraz z przewijakiem.

You Might Be Interested In