01 grudnia, 2019 #Uroda i zabiegi

Nowoczesne woski Lycon – nowy wymiar depilacji!

Fantastyczna, gładka i miła w dotyku skóra zazwyczaj okupiona jest bólem i nieprzyjemnym uczuciem podczas zabiegu depilacji. Czy jednak już zawsze musi tak? Czy depilacja musi być bolesna i mało komfortowa?

Woski marki Lycon – nowoczesna formuła zapewniająca fantastyczne efekty!

Woski australijskiej marki Lycon wyróżniają się na tle dotychczasowych kosmetyków do depilacji, używanych w obecnych salonach piękności. Lydia Jordane stworzyła unikalną formułę wosku do depilacji, która następnie została opatentowana przez markę Lycon. Niesamowicie kremowa konsystencja produktu jest niezwykle przyjemna w dotyku i doskonale rozprowadza się po ciele, zapewniając skórze wysokie nawilżenie po zabiegu depilacji. Dodatkowo kosmetyk kusi również przyjemnym aromatem i pomaga się zrelaksować podczas zabiegu. Wyjątkowość produktu tkwi w jego recepturze, dzięki której depilacja przestaje być bolesna i nieprzyjemna.

Depilacja woskami Lycon idealna dla każdego rodzaju skóry

Depilacja Lycon w Warszawie dostępna w takich miejscach jest dla klientek już od pewnego czasu. Warto przekonać się na własnej skórze o wysokiej jakości produktów, które pokochały kobiety na całym świecie. Warto podkreślić również, że kosmetyki idealnie nadają się także dla osób z wrażliwą skórą, ponieważ nie powodują podrażnień ani nie wywołują uczuleń. Prosukty zatem świetnie sprawdzą się również przy depilacji delikatnych okolic twarzy. Z depilacji woskami Lycon skorzystać mogą również panowie poddając się zabiegowi usuwania owłosienia z torsu czy rąk.

You Might Be Interested In