26 maja, 2018 #Uroda i zabiegi

Najlepsze sposoby regulacji brwi

Regulacja jest zabiegiem bardzo prostym, ale z całą pewnością wymaga nieco wprawy. W przypadku braku doświadczenia i niepewności lepiej zgłosić się do salonu kosmetycznego, gdzie tak prosty zabieg można wykonać od ręki. Jeśli chodzi o regulację brwi w Warszawie (przykład: https://easywaxing.pl/pl/zabiegi/inne-zabiegi/henna-i-regulacja-brwi), jest naprawdę dużo miejsc, w których można znaleźć profesjonalną ekipę i cieszyć się pięknie wyregulowanymi brwiami.

Jakie są sposoby na regulację brwi?

Z całą pewnością wyrywanie pęsetą jest najbardziej precyzyjne, a jednocześnie najłatwiejsze. Nie wymaga ono żadnego specjalnego przygotowania ani sprzętu. Za pomocą pęsety można nadać brwiom naprawdę piękny kształt. A przy okazji jest to zabieg, który pozwala na kontrolowanie ilości wyrywanych włosków, dzięki czemu trudno usunąć ich zbyt wiele.

Kolejnym bardzo ciekawym sposobem regulacji brwi, jest ich nitkowanie. Jest to co prawda wersja dla zaawansowanych, dlatego też dobrze jest wybierać salony, które od dawna posiadają taką metodę w swojej ofercie.

Nitkowanie pozwala jednak na szybkie usunięcie dużej ilości włosków oraz znacznie opóźnia ich odrastanie, ponieważ włoski zostają od razu wyrwane z cebulkami, co też sprawia, że ich odrost trwa dłużej niż w przypadku tradycyjnych metod.

You Might Be Interested In