30 grudnia, 2019 #Wesela oraz śluby

Jaki wybrać album ślubny?

Fotografia ślubna to wyjątkowa pamiątka z tego uroczystego dnia. Musi ona zatem być jedyna w swoim rodzaju oraz niepowtarzalna. W związku z tym usługi fotografii ślubnej powinny być wykonane na wysokim poziomie. Dzięki temu nawet po wielu latach małżonkowie będą mogli wspominać ten wyjątkowy dzień przeglądając poszczególne zdjęcia umieszczone w pięknie zdobionym albumie. 

Album idealny prezent dla nowożeńców

Obecnie na rynku mnóstwo sklepów oferuje niezwykle piękne albumy ślubne. Taką oryginalną pamiątkę warto wręczyć Młodej Parze zamiast tradycyjnych kwiatów, czy bardzo popularnego w ostatnim czasie   wina. 

Wiele dostępnych albumów prezentuje się niezwykle oryginalnie, bowiem wyróżniają się one personalizacją oraz unikatowym wyglądem. Bliskim naszemu sercu nowożeńcom warto podarować wyjątkowy album z grawerem w postaci wyżłobionych liter, ozdobnych linii oraz ciekawych grafik nawiązujących do uczucia oraz miłości. Aby prezent ten był wyjątkowy na okładce warto zamieścić imiona młodej pary, datę ślubu oraz krótką dedykację z życzeniami. 

Jaki wybrać album na zdjęcia ślubne?

W ostatnim czasie ogromną popularnością cieszą się albumy ślubne na zdjęcia z ażurowym sercem, obejmującym niemalże całą oprawę. Oczywiście nie brakuje na nich miejsca na imiona nowożeńców, aby nikt nie miał wątpliwości, czyje wspomnienia zostały zapisane  wewnątrz tej księgi. 

Młodzi małżonkowie zazwyczaj preferują albumy ślubne ze zdobieniami w stylu boho, w stylu rustykalnym czy geometrycznym. Ponadto kwiaty, liście, dmuchawce królują bardzo często zarówno na okładkach albumów, jaki na papeterii ślubnej takiej jak: zaproszenia czy winietki.

Każda młoda para z pewnością ucieszy się również z albumu w wersji uniwersalnej na okładce którego znajdują się obrączki czy balony. 

Wszystkie zdjęcia ślubne wykonane przez profesjonalnego fotografa i umieszczone w pięknym albumie są doskonałą pamiątką na długie lata.

Przykład fotografii ślubnej w nowoczesnym wydaniu znajdziesz tutaj – https://z-milosci.pl/fotografia-slubna

You Might Be Interested In