08 lipca, 2023 #Hobby

Gadżety dla gracza – co wybrać?

gadżety dla graczy

Ten, kto osobiście zna miłośnika gier (a może sam nim jest) doskonale wie, że wszelkiego rodzaju gadżety to absolutny niezbędnik w pokoju gamera. Gadżety gamingowe można znaleźć w sklepach stacjonarnych lub internetowych. Wybór jest ogromny. 

Słuchawki

Podstawowym wyposażeniem gracza są dobre słuchawki. Powinny posiadać one mikrofon, tak aby mógł porozumiewać się z innymi uczestnikami gry w jej trakcie. Słuchawki gamingowe są zazwyczaj duże i dobrze izolują dźwięki z zewnątrz. Często wyposażone są w kolorowe lampki zmieniające kolor, które dodają im stylu. 

Figurki

Miłośnicy gier lubią zdobić mieszkanie figurkami przedstawiającymi ich ulubione postacie. Figurki kolekcjonerskie dostępne są w różnych rozmiarach i przedziałach cenowych. Uwielbiają je zarówno dorośli gracze, jak i dzieci. Obecnie popularne są figurki postaci z takich gier jak Witcher, Warhammer, Assasin’s Creed lub League of Legends.

Akcesoria do komputera

Podkładka pod klawiaturę czy myszkę będzie wspaniałym upominkiem, jeśli szukamy prezentu dla fana gier komputerowych. Dobrym pomysłem będzie również stojak na słuchawki lub smartfona, który umieścić można na biurku, by zawsze mieć go pod ręką. 

Kubki

Który gamer nie chciałby dostać kubka z logiem PlayStation czy napisem „najlepszy gracz na świecie”? Co więcej, w wielu sklepach internetowych np. na https://pixel-shop.pl/gry kubki można znaleźć szeroki wybór kubków związanych z grami. Taki zindywidualizowany gadżet dla gracza będzie wspaniałą pamiątką. 

Akcesoria do padów

Lubianym gadżetem gamingowym są stojaki na pada. Znaleźć je można także z funkcją ładowania. Niektóre z nich pomieszczą dwa pady jednocześnie. 

You Might Be Interested In