03 stycznia, 2021 #Hobby

Jakie gadżety Friends wybrać?

gadzety-kubki-friends

Przyjaciele, czyli z angielskiego Friends to amerykański serial z 1994, który emitował nowe sezony aż do 2004 roku. Był emitowany w ponad 100 krajach, zyskał niesamowitą popularność. Na swoim koncie ma ponad 30 nagród w tym Złoty Glob, Emmy i ponad 100 różnych nominacji – zarówno dla całego serialu i głównych aktorów. W tytułowe postaci wcielili się: Jennifer Aniston, Courteney Cox, Lisa Kudrow, Matt LeBlanc, Matthew Perry, David Schwimmer jako: Rachel, Monica, Pheobe, Joey, Chandler oraz Ross.

gadzety kubki friends

Na czym polega fenomen serialu Friends?

Po pierwszym sezonie serial już zebrał spore grono fanów, a z każdym kolejnym tylko się ono powiększało. Serial opowiada o szóstce przyjaciół, których spotykają perypetie miłosne, a także problemy rodzinne, związane z karierą. Akcja dzieje się na Manhattanie, w samym centrum Nowego Jorku, a miejscem spotkań przyjaciół często jest kawiarnia pod nazwą Central Perk. Co ciekawe, właśnie logo tej kawiarni często pojawia się na gadżetach Friends.

Friends gadżety – jakie wybrać?

Wybór Friends gadżetów jest naprawdę ogromny. Sieciówki często podejmują współpracę z tą marką. Dzięki temu znacznie ułatwiają dostanie takich gadżetów stacjonarnie. W kolekcjach często znajdziemy ciuchy oraz akcesoria z logo F.R.I.E.N.D.S, a także kadrami z serialu czy sławnymi cytatami. Oprócz ubrań takich jak bluzy czy t-shirty znajdziemy również różne książki o serialu, płyty z muzyką, kosmetyki inspirowane głównymi bohaterkami, case’y na telefon, pościel na łóżko, plecaki czy breloczki.

You Might Be Interested In