23 marca, 2018 #Uroda i zabiegi

Dobre kosmetyki do pielęgnacji ciała

mus

Każda kobieta szuka swoich ukochanych kosmetyków, dzięki którym bedzie zadbana i piękna. Okazuje się, że im ich mniej, tym stosowanie staje się bardziej regularne, co ostatecznie świetnie wpływa na rezultaty. Warto zatem tak wyposażyć swoją kosmetyczkę, by nie pękała w szwach, a była wypełniona skutecznymi i prostymi w aplikacji specyfikami, które są jak najbardziej naturalne w swoim składzie.

Dobre kosmetyki do pielęgnacji ciała

Im krótszy skład, tym lepiej. Oznacza bowiem, że kosmetyk nie został napakowany parabenami i konserwantami, trzeba go w miarę szybko zużyć, czyli stosować co najmniej dwa razy dziennie. Regularność stosowania to zaś czynnik, dzięki któremu szybciej zauważymy pożądane efekty pielęgnacji. Z pewnością bardzo dobrym i naturalnym kosmetykiem jest masło kakaowe nierafinowane. Bogata konsystencja natłuszcza i odżywia skórę, która szybko się regeneruje i zaczyna zdrowo wyglądać. Lżejszy kosmetyk, który można stosować z rana to mus do ciała. Warto zaopatrzyć się w obydwa i naprzemiennie je stosować, tak by poranna i wieczorna pielęgnacja uzupełniała się.

Peeling przed zastosowaniem masła lub musu do ciała

Zanim zastosujemy któryś z wyżej opisanych kosmetyków, warto wykonać co kilka dni peeling całego ciała. Usunie on suchy naskórek i pozwoli lepiej wchłaniać się substancjom odżywczym. Tak kompleksowe podejście do dbania o ciało szybko zaowocuje, a efekty będą trwać przez długi czas.

You Might Be Interested In