15 stycznia, 2018 #Biżuteria

Srebrna biżuteria na prezent dla kobiety

Odwiecznym problemem jest to, czym obdarować kobietę, by upominek przypadł do gustu oraz był ponadczasowym i zawsze chętnie wybieranym przez nią dodatkiem. Bo choć kwiaty czy czekoladki to zawsze dobry wybór, wiele kobiet preferuje jednak prezenty, które zostaną z nimi trochę dłużej. Rozwiązaniem jest podarowanie srebrnej biżuterii. Biżuteria srebrna to jeden z najpopularniejszych prezentów, preferowana jest znacznie częściej od złotej, lubiana przez większość pań, pasująca do wszystkich kolorów cery i włosów. Poniżej kilka modnych propozycji, które powinny ucieszyć każdą obdarowywaną.

Bransoletka z charmsami

Srebrna biżuteria w postaci bransoletki z charmsami to świetny wybór dla kobiety, która lubi unikalne prezenty szyte na miarę. Bransoletka z charmsami jest spersonalizowana, ponieważ każda osoba może sama dowolnie wybierać zawieszki spośród wielu dostępnych wzorów, które symbolizują dla niej coś ważnego. Zatem tworzy unikalną, jedyną w swoim rodzaju ozdobę.

Komplet kilku cienkich pierścionków

To stosunkowo nowa propozycja, bardzo lubiana przez kobiety interesujące się modą. Zamiast jednego- komplet kilku cienkich pierścionków w postaci obrączek. Pięknie ozdabiają dłonie, wyglądają subtelnie i intrygująco.

Łańcuszek celebrytka

Cienki łańcuszek z pojedynczą, prostą w formie zawieszką, to kolejny hit ostatnich lat. Ozdabia dekolt, subtelnie błyszczy przy rozpiętym kołnierzyku. Można nosić je pojedynczo, albo kilka na raz, wtedy muszą się różnić długością. Modne dziewczyny uwielbiają ten rodzaj łańcuszka.

Czy trzeba kogoś jeszcze przekonywać, że srebrna biżuteria to klasyka gatunku w nowoczesnym wydaniu?

You Might Be Interested In