19 października, 2020 #dodatki

Skórzane rękawiczki – niezbędny dodatek każdej eleganckiej kobiety

W jaki sposób dodać sobie szyku i elegancji? – Włożyć skórzane rękawiczki. Niewiele jest dodatków, które niezależnie od okoliczności zawsze wyglądają dobrze. Rękawiczki skórzane damskie idealnie wpisują się w jesienne i zimowe pogody, bo nie tylko dobrze wyglądają, ale także świetnie chronią przed chłodem.

Dlaczego właśnie ze skóry?

Materiał zdecydowanie ma znaczenie. Żadne inne, choć czasem wyjątkowo ładne i kolorowe, nie mają takiej klasy jak właśnie rękawiczki skórzane damskie. Skóra licowa czy zamsz to ponadczasowa elegancja. Pasuje na codzienne wyjścia jak i te szczególnie wyjątkowe. Jeśli ktoś uważa, że służą tylko dla ozdoby, to zupełnie nie ma racji. Skóra oraz zastosowana od środka podszewka świetnie chronią nawet przed dużym chłodem. Do czego zakładać ten elegancki dodatek? Pasuje do wszystkiego. Oczywiście możemy wybierać wśród wielu fasonów i jedne będą bardziej uniwersalne, a inne tylko na szczególne okazje.

Na jakie się zdecydować?

Każda kobieta powinna mieć w swojej szafie kilka fasonów tego rodzaju dodatku. Rękawiczki skórzane damskie dostępne są w wielu kolorach
i fasonach. Dłuższe, krótsze, z ciekawymi dodatkami jak ozdobne zakładki, kokardki, marszczenia, niektóre posiadają brzegi wykończone falbanką, inne ozdobne nity, a jeszcze inne ciepły kożuszek lub futerko. Najbezpieczniej oczywiście postawić na bezpieczną czerń, ale nie można zapominać, że te w innym kolorze również mogą być świetnym uzupełnieniem stylizacji. Równie eleganckie są te w kolorze wina, głębokiej czerwieni czy brązu.

You Might Be Interested In