11 września, 2017 #Bielizna #Dla mam

Piękna bielizna to wygodna bielizna

Jaki powinien być stanik, byśmy czuły się w nim kobieco, elegancko i komfortowo? Co trendy modowe sugerują na przyszły sezon? Warto zapoznać się z poniższym artykułem i wziąć sobie do serca kilka rad.

Aktualne trendy

Obecne trendy są bardzo łaskawe dla kobiet, szczególnie dla świeżo upieczonych mam. Panuje większa dowolność niż w zeszłych latach. Bielizna musi być nie tylko piękna i elegancka, ale i wygodna oraz komfortowa. Sklepy oferują stylowe, miękkie staniki, które świetnie sprawdzą się w okresie karmienia.

Staniki Triumph Mamabel

Triumph wypuścił staniki, dedykowane mamom karmiącym – Mamabel (zobacz, jak wyglądają). Te staniki pasują zarówno do pracy, na zwyczajne wyjście do miasta, na spotkanie z przyjaciółmi, jak i świetnie sprawdzą się do eleganckiej kreacji. Wszystko z myślą o kobiecie i jej maluszku. Będąc mamą nie rezygnuj z kobiecości. Ta bielizna łączy w sobie nie tylko piękno, ale i wygodę, którą teraz szczególnie potrzebujesz.

produkt marki Triumph - stanik Mamabel

Materiał

Jaki powinien być idealny stanik, by spełniał oczekiwania kobiet? Wiele pań odpowie na to pytanie jednym słowem: wygodny. Kobiety cenią dobre jakościowo materiały, niezawodność, oryginalność oraz komfort noszenia. Dlatego też, wiele pań zamiast eleganckich i seksownych kompletów, wybiera na co dzień po prostu wygodną i prostą bieliznę, która jest praktyczna i świetnie wygląda nawet po kilku praniach. Ta bielizna nie musi kojarzyć się z nuda. Szereg dostępnych kolorów i wzorów sprawia, że jest w czym wybierać.

You Might Be Interested In