30 czerwca, 2018 #Biżuteria

Medaliki złote i nie tylko dla dzieci

medaliki srebrneDzieci uczą się wiary od nas, od Rodziców. Jeżeli my im pokażemy, że jest Bóg, że w odpowiedni sposób się go szanuje, wyznaje się wiarę w niego, to nasze pociechy będą robić to samo. Wszystkiego nauczą się od nas. Dlatego również w przypadku Pierwszej Komunii Świętej warto poświęcić dziecku odpowiednia uwagę, aby ten dzień był duchowym spotkaniem z Panem Bogiem i Jezusem.

Z dumą nosić

W takim uduchowieniu dziecka może pomóc Wam jedna, maleńka rzecz. A mianowicie chodzi tutaj o medaliki, które dzieci powinny z dumą nosić na sercu, jako znak miłości do Pana Boga. Takie medaliki złote lub stylowe medaliki srebrne i możecie dziecku sprezentować jeszcze przed Pierwszą Komunią Świętą lub w sam dzień Komunii. Trzeba przyznać, że w sklepach jubilerskich jest ogromny wybór takich pięknych medalików, wykonanych z najróżniejszych prób złota. Tylko od Was zależy na co dokładnie się zdecydujecie dla swojego dziecka. Jeżeli macie wątpliwości, to dziecko możecie zabrać do sklepu, aby same zdecydowało co jest dla niego najodpowiedniejsze.

Na szyi

Takie medaliki są naprawdę cudowne i przed majem, w każdym sklepie znacznie powiększa się oferta na takie ozdoby dziecięcych szyi. Medaliki ze złota, które mają najróżniejsze zawieszki, ze srebra, albo z mieszanego żółtego złota, srebra, białego złota. Z zawieszką okrągła, prostokątną, z wytłoczoną figurką na kółku, z wyrzeźbioną figurką oraz w najróżniejszych innych opcjach – najważniejsze, aby każde dziecko było dumne z tak pięknej ozdoby na szyi.

You Might Be Interested In