20 sierpnia, 2019 #Wystrój wnętrz

Jakie ramy do domowej galerii sztuki?

Rama B1 brązowa orzech drewniana 100x70

Galeria sztuki to coś, co ożywi każde pomieszczenie. Do jej stworzenia można wykorzystać reprodukcje znanych obrazów, kolorowe plakaty, minimalistyczne grafiki, a także zdjęcia z rodzinnego archiwum. Ten rodzaj dekoracji pasuje do każdego stylu i nigdy nie wychodzi z mody. Jak nadać mu stylowy, oryginalny wygląd? 

Jakie obrazy do domowej galerii? 

Jak wykonać domową galerię sztuki? Wystarczy wolna ściana, odpowiednio dobrane ramki do obrazów i dowolne grafiki lub zdjęcia. Liczy się pomysłowość i umiejętność dopasowania zawartości galerii do swoich upodobań i estetyki mieszkania. Możliwości jest naprawdę wiele. W minimalistycznych, nowoczesnych mieszkaniach doskonale prezentują się grafiki z geometrycznymi wzorami albo proste, monochromatyczne rysunki. Styl boho dopełnią botaniczne plakaty, a mieszkanie w estetyce skandynawskiej pejzaże gór czy lasów. Wielbiciele stylu glamour mogą postawić na plakaty z widokiem na metropolię, a miłośnicy dodatków retro na stylowe ramy drewniane do obrazu wypełnione dawnymi fotografiami. 

Stylowe ramy drewniane do obrazu – eleganckie dopełnienie galerii 

Urządzając galerię na ścianie, trzeba pamiętać nie tylko o zdjęciach i obrazach, ale i o ich właściwym oprawieniu. W tej roli najlepiej sprawdzają się oprawki drewniane. Rama drewniana do obrazów (np. taka) jest nie tylko trwała, ale przede wszystkim ponadczasowa i solidna. Drewno to materiał kojarzony ze szlachetnością, przytulnością, bezpieczeństwem. Jest dostępny w wielu odcieniach, w różnym wykończeniu, dzięki czemu pasuje do każdego mieszkania – i tego w stylu klasycznym, i bardzo nowoczesnego.

You Might Be Interested In