15 stycznia, 2018 #Wesela oraz śluby

Formy życzeń ślubnych

Dzień ślubu to dla młodej pary momenty, które zostaną w pamięci na całe życie. Dlatego też planują oni te chwile na wiele miesięcy przed wyznaczoną datę ceremonii. Z reguły już wtedy decydują, z kim chcą spędzić ten wyjątkowy dzień. Zaproszenie na ślub to wyróżnienie i zaszczyt, dlatego zaproszeni goście powinni odwzajemnić się pięknymi i szczerymi życzeniami ślubnymi.

obrączki na księdze ślubnej

Życzenia ślubne na kartce

To chyba najpopularniejsza obecnie forma składania życzeń. Wcale jednak nie oznacza to, że musi być nudna i oklepana. W sklepach papierniczych i w sieci znaleźć można naprawdę przepiękne propozycje kartek ślubnych. Nie kosztują one wiele, a są sposobem na pokazanie młodej parze, że składane życzenia płyną prosto z serca i są ujęte w pięknej formie.

Wyjątkowe życzenia ślubne

Życzenia młodej parze: https://rozsadnepannymlode.pl/blog/zyczenia-na-slub-dla-mlodej-pary/ składać można na wiele sposobów. Jednym z nich jest wygrawerowanie pamiątkowych słów na kryształowej figurce. Może ona zająć zaszczytne miejsce we wspólnym domu młodej pary i pozostanie z nimi na zawsze, zmieniając się w bezcenną rodzinną pamiątkę.

Najważniejsze jest, by składane słowa nie były pierwszymi lepszymi, jakie przyjdą na myśl. Ważne, by niosły ze sobą ładunek emocji i szczerość, a młoda para z pewnością to doceni.

You Might Be Interested In