23 lipca, 2020 #dodatki

Czym charakteryzuje się dobry plecak?

Paski naramienne zwiększają lub zmniejszają komfort noszenia. Grube paski mogą być wygodne, ale to szerokość sprawia, że ​​pasek jest komfortowy dla pleców, szersze paski rozkładają nacisk na ramiona i dłużej będziesz czuć się dobrze podczas długich dojazdów do pracy. Najlepsze plecaki będą miały odpowiednią równowagę między szerokością i grubością, z odpowiednią wyściółką, aby to wszystko zrównoważyć.
Dobre podparcie pleców nie tylko sprawia, że plecak jest wygodniejszy podczas noszenia, ale także wykorzystuje plecy do odciążenia ramion. Dla osób z bólem pleców dobre podparcie jest absolutną podstawą podczas wyboru plecaka.

Wsparcie pleców

Plecak adidas przeznaczony do trekkingu został zaprojektowany z myślą o wsparciu pleców podczas wspinaczki. Plecaki miejskie zwykle nie są budowane z pełnym wsparciem, ale te dobre mają kilka dodatkowych szwów, które zapewniają lepszą stabilność. Stabilność to podstawa, jeśli poruszasz się szybko lub nosisz duży ciężar. Szukaj pasków na mostku lub talii, aby utrzymać torbę ciasno na plecach. Mniej kołysania zapewnia większy komfort w trakcie dłuższych podróży.

Zwróć uwagę na kształt i rozmiar

Kupowanie nowych plecaków może być zarówno satysfakcjonujące, jak i trudne. Znajdź właściwy, a będziesz miał solidnego pomocnika na lata. W oczach wielu użytkowników idealny dzienny plecak to średniej wielkości dwudziestolitrowa torba, która łączy w sobie wygodę, łatwość użytkowania i trwałość. Jednak każdy znajdzie coś dla siebie. Dlatego też towarzysz, który będzie spacerował razem z nami, spoczywając na plecach, powinien spełniać przede wszystkim nasze oczekiwania.

You Might Be Interested In