26 lutego, 2019 #Biżuteria

Biżuteria do garnituru – złote łańcuszki męskie, zegarki, bransoletki

Najbardziej klasycznym i jednocześnie eleganckim strojem jak do tej pory jest oczywiście garnitur. Niezależnie, czy chodzi o t najbardziej formalne okazje, czy odrobinę bardziej luźne – sprawdza się świetnie, jeżeli noszącej go osobie zależy na elegancji. Dodatki do garnituru, czy innego rodzaju bardziej eleganckiego stroju powinny być odpowiednio dobrane – stonowane i niezbyt krzykliwe.

Najbardziej popularne dodatki

 

Złoty łańcuszek męski Marko.pl może być właśnie tego rodzaju dodatkiem. Jako część biżuterii, jest gustowny i stonowany i nie rzuca się za bardzo w oczy. Świetnie sprawdza się się jako podkreślenie eleganckiego, nawet najbardziej formalnego garnituru. Złote łańcuszki męskie występują w wielu wzorach i wykonywane są z różnego rodzaju złota.

Bardzo popularny jako dodatek, a zarazem elegancki, jest odpowiednio dobrany zegarek. Może być on nieco bardziej widoczny, ale powinien być dopasowany do garnituru. Elegancki – znaczy, estetyczny, ale i prosty. Zbyt duża ilość zdobień zdecydowanie psuje ten efekt. Do najbardziej formalnych strojów polecane są zegarki proste, na skórzanych, nie rzucających się w oczy paskach. Dobrym pomysłem może być również niezbyt gruba złota, czy srebrna bransoletka. Bardzo elegancko prezentują się i są idealnym dodatkiem do nawet najbardziej formalnych zestawów – spinki do koszuli. Warto pamiętać, że ilość dodatków powinna być zrównoważona i na przykład – elegancki zegarek w połączeniu ze złotym łańcuszkiem męskim będzie w zupełności wystarczający.

You Might Be Interested In