01 lipca, 2017 #Bielizna #Odzież

Bielizna na miarę Twoich potrzeb

Bielizna stanowi nieodłączną część naszego ubioru. Przez wiele lat ukrywana była pod ubraniem, by następnie stać się zauważoną przez otoczenie. W aktualnych czasach przemysł bieliźniarski stanowi sztukę. Żadna inna dziedzina odzieżowa nie rozwija się tak prężnie jak bieliźniarstwo.

BIUSTONOSZ NA MIARĘ

Według badań większość Polek nosi źle dobrany biustonosz. Nieprawidłowy rozmiar stanika to nie tylko udręka dla naszych piersi, ale również wyglądu. Brak świadomości dotyczący tego tematu, a także brak umiejętności ustalenia prawidłowego rozmiaru prowadzi do tego, że większość Polek deklaruje, że ich rozmiar to B80. Jednakże wpływy zachodnich mediów powodują, że świadomość zaczyna wzrastać. Ponadto w naszym kraju jak grzyby po deszczu wyrastają punkty bieliźniarskie z opcją brafittingu. W miejscach tych specjalnie przeszkolone brafitterki pomagają w wyborze odpowiedniego typu biustonosza, a także ustaleniu rozmiaru miseczki oraz obwodu.

ROZMIAR USTALONY – PORA NA ZAKUP BIELIZNY SLOGGI

Znając prawidłowy rozmiar biustonosza warto wybrać się na zakupy, by skompletować podstawową bieliznę. W czasie zakupów warto zajrzeć do sklepów oferujących bieliznę sloggi. Jest to młodsza córka marki Triumph, charakteryzuje się ona wysoką jakością oraz odpowiednią ceną – w Polsce zyskuje ona coraz większe grono swoich wielbicielek.

You Might Be Interested In