31 stycznia, 2018 #Bielizna

Bielizna modelująca – hit czy kit?

Wiele kobiet posiada kompleksy związane z swoją sylwetką. Zazwyczaj uwidaczniają się one podczas szukania kreacji na specjalne okazje. Fałdki na brzuchu, mało jędrne pośladki lub opadający biust, to gwarancja zepsutej zabawy. Jeśli należysz do tej grupy kobiet, to powinnaś jak najszybciej zainwestować w bieliznę modelującą. Być może nie wygląda ona zbyt seksownie, ale działa cuda. Na pewno poczujesz się gwiazdą wieczoru i zapomnisz o swoich mankamentach. Bielizna dla kobiet i mężczyzn Triumph posiada w swojej kolekcji kilkadziesiąt różnych model w pełnej rozmiarówce.

zdjęcie jednego z modeli bielizny triumph - kremowy stanik

Wyeksponuj biust

Gustujesz w dopasowanych, ołówkowych sukienkach, jednak figura skutecznie Cię do nich zniechęca? Modelujące body z pewnością rozwiąże sprawę. Twoje ciało stanie się smuklejsze i będziesz prezentować się, jak miłośniczka siłowni. Pośladki będą podniesione, a zbyt okrągły brzuszek spłaszczony. Twój biust stanie się pełniejszy i uniesiony do góry.

Nie tylko na imprezy

Figi modelujące sprawdzają się nie tylko podczas specjalnych okazji, ale również na co dzień. Będziesz czuła się komfortowo, a jednocześnie nie będziesz przejmować się, czy nie widać Ci żadnej fałdki. Pośladki i brzuch będą wygładzone i delikatnie podkreślone. Twoja sylwetka nabierze lekkości.

You Might Be Interested In