17 lutego, 2018 #damskie zegarki

Zegarki damskie Casio

Kiedyś damskie zegarki Casio, kojarzone były jedynie z modą sportową. Od tej pory na rynku pojawiło się jednak bardzo dużo różnorodnych modeli, wśród których każda z pań z całą pewnością znajdzie coś dla siebie.

 Jakie modele warto wziąć pod uwagę?

Jaki zegarek damski Casio wybrać? Na pewno każdy dobrze pamięta najbardziej klasyczny oraz rozpoznawalny zegarek Casio. Chodzi oczywiście o złoty bądź srebrny, mały zegarek na bransolecie w tym samym kolorze. Były to zegarki o niewielkim wyświetlaczu, które bardzo szybko podbiły serca wielu osób i noszone były przez setki tysięcy osób na całym świecie.
Zegarki te musiały jednak ustąpić miejsca innym wspaniałym modelom marki Casio.
Wśród damskich modeli oczywiście nadal bardzo popularne są te na bransolecie, ale do nich dołączyły także damskie zegarki na kolorowym pasku.
Wielkim zainteresowaniem cieszył się srebrny model na błękitnym lub różowym pasku. Oprócz różowego paska, zegarek posiada także jasnoróżową tarczę, dzięki czemu jest bardzo uroczy i pasuje do wielu dziewczęcych stylizacji.

Z jaką biżuterią łączyć zegarki Casio?

Wszystko zależy od tego, czy wybór padł na srebrny, czy na złoty zegarek. Zegarki srebrne bardzo dobrze wyglądają z wszelkiego rodzaju biżuterią w tym samym odcieniu. Może być ona jednak bogaciej zdobiona i bardziej widoczna, niżeli ta, którą można łączyć z zegarkami złotymi. Do wersji złotej najbardziej pasują delikatne bransoletki.

You Might Be Interested In