10 listopada, 2019 #Biżuteria

Srebrne pierścionki- biżuteria dla prawdziwych dam

Kobiety uwielbiają biżuterię i mogłyby rozmawiać o niej ze sobą godzinami. Jednak ich miłość nie jest platoniczna, o nie. One uwielbiają ją przede wszystkim kupować albo otrzymywać w prezencie. Pierścionki srebrne, łańcuszki, bransolety to są błyskotki, które wypełniają ich szkatułki.

Pierścionki srebrne- za co panie je tak kochają?

       Srebrny pierścionek to przede wszystkim symbol elegancji, klasy i wyczucia smaku. Można go założyć do każdej kreacji i on i tak będzie pasował. Zwłaszcza ten z cyrkonią nigdy nie przestanie być na czasie. Srebrny pierścionek to też oznak tego, że kobieta, która go nosi, dba o swój wygląd i styl. W końcu za prawdziwe damy i osobowości uchodzą panie, które na co dzień otaczają się błyskotkami. Pierścionki srebrne są też pretekstem do chwalenia się nimi przed przyjaciółkami i znajomymi. To bardzo schlebia kobiecej próżności, która jest łasa na komplementy.

Z jakiej okazji można podarować kobiecie srebrny pierścionek?

        W zasadzie okazji jest mnóstwo, ale najlepszą będzie okrągła rocznica ślubu. Panie przywiązują ogromną wagę sentymentalną do takich uroczystości. Dobre będą też urodziny czy imieniny. To także powody do świętowania i radości. Podarować pierścionek srebrny można również wtedy, gdy partnerka zupełnie się tego nie spodziewa. Na przykład na Dzień Zakochanych. Walentynki sprzyjają przecież romantycznej atmosferze. To święto, podczas którego czułe słówka i wysokiej klasy podarunki są jak najbardziej wskazane. One podgrzeją jeszcze bardziej emocjonalne uniesienia.

You Might Be Interested In