14 maja, 2017 #Odzież

Spódnice damskie na lato – co wybrać?

Spódnica to strój idealny na lato. Lekka i przewiewna zapewni nam wygodę nawet w trakcie upałów, a jednocześnie sprawi, że będziemy wyglądały kobieco i delikatnie. Szeroki wybór spódnic damskich dostępnych w sklepach to gwarancja tego, że każda z nas znajdzie tu coś dla siebie. Czym się kierować, wybierając idealną letnią spódniczkę?

Jaka spódnica na lato będzie najlepsza?

Wybierając spódnicę na lato, powinniśmy pamiętać o specyfice tej pory roku: wysokich temperaturach, dusznym, parnym powietrzu. Jeśli chcemy zapewnić sobie wygodę, wybierajmy spódnice damskie uszyte z miłych w dotyku, przewiewnych i raczej cienkich materiałów, które nie będą nas dodatkowo grzać i nie przyczynią się do pocenia się skóry. Dobrze, żeby wybrana przez nas tkanina również nadmiernie się nie gniotła – latem sporo podróżujemy, a większość z nas nie wozi ze sobą na urlop żelazka.

Kolorystyka i wzornictwo, czyli szeroki wybór damskich spódnic

W sklepach dostępne są spódnice różnego rodzaju. Wybierając tę jedyną, kierujmy się swoim gustem, ale weźmy pod uwagę również to, gdzie będziemy nosić dane ubranie. Spódnica do pracy powinna sięgać minimum do kolana i mieć neutralny kolor, ta na plażę może być krótsza i znacznie bardziej fantazyjna: w kwiaty, groszki czy geometryczne wzory.

You Might Be Interested In