22 września, 2020 #Uroda i zabiegi

Przekłuwanie uszu igłą od a do z

Jeżeli chodzi o bezpieczeństwo zabiegu, to przekłuwanie uszu igłą jest zdecydowanie lepszym wyborem niż przekłuwanie pistoletem. Przy przekłuwaniu igłą tkanka nie jest tak mocno rozrywana, dzięki czemu ucho goi się szybko i łatwiej.

Dlaczego warto postawić na igłę?

Sporą zaletą igły jest to, że można ją dość łatwo zdezynfekować i wysterylizować. W przypadku pistoletu mogą pojawić się mniejsze lub większe problemy. Przekłuwanie uszu Warszawa za pomocą igły jest najlepszym wyborem dla osób, które szczególną uwagę zwracają na higienę i sterylność. Ucho przekłuwa się zawsze pod kątem prostym. W miejsce dziurki wkłada się leczniczy kolczyk, który znacząco ułatwia gojenie się ucha. Ceny przekłucia uszu w Warszawie wahają się w granicy od 80 do 160 zł.

Jakie są przeciwwskazania?

Przekłuwanie uszu Warszawa z praktycznego punktu widzenia to bardzo prosty zabieg, ale pamiętać należy o tym, że podczas niego narusza się tkankę. W grupie przeciwwskazań są przede wszystkim osoby, które mają mniejsze lub większe problemy ze zmianami chorobowymi na uszach. Przekłuwanie nie jest dobrym pomysłem także dla osób, które zmagają się z cukrzycą, epilepsją albo zapaleniem wątroby. Warto wspomnieć także o tym, że z przekłuwaniem uszu mogą mieć problemy osoby, które zmagają się z alergiami na metale z których produkuje się kolczyki. Jak wspomniano powyżej podczas przekłuwania uszu dochodzi do uszkodzenia skóry przez co może pojawić się krwawienie, dlatego zabieg nie jest wskazany dla osób z problemami z krzepliwością krwi.

You Might Be Interested In