07 października, 2017 #Modne obuwie

Poproszę kalosze – czyli moda na damskie, gumowe buty

Moda wciąż rządzi się swoimi prawami. Coś, co dawniej było nie do pomyślenia, dziś nikogo nie zaskakuje. Tak jest chociażby z popularnymi dzisiaj gumowcami.

czarne kobiece kalosze

Moda na kalosze damskie

Gumowe buty jeszcze kilkanaście lat temu kojarzyły się głównie z pracami ogrodowymi. Mało kto wpadał na pomysł, aby w deszczowy dzień chodzić w nich po mieście. Kolorowe gumiaczki widywało się co najwyżej na stopach dzieci. Dziś damskie kalosze (tutaj zobaczysz fajne modele) to modne buty, chętnie ubierane przez kobiety. Dostać je można niemal w każdym sklepie obuwniczym.

Inwencji nie ma końca

Kalosze to nie tylko proste, gumowe buty do połowy łydki. Producenci poszli dalej – oprócz szerokiej palety barw i wzorów proponują również kalosze z dodatkami. Często widuje się na nich kokardkę czy klamrę, podobną jak przy kozakach lub botkach. Można również znaleźć kalosze ze sznurówkami. Ta ilość opcji sprawia, że łatwo znaleźć obuwie, pasujące niemal do każdej stylizacji – czy to do zwykłej, miejskiej, czy do bardziej eleganckiej. Kalosze można dopasować zarówno do wąskich spodni, jak i do dłuższej bądź krótszej spódnicy.

Kalosze, będące idealnym rozwiązaniem na ulewny deszcz, teraz są nie tylko praktyczne, ale i ładne. Kobiety je pokochały!

You Might Be Interested In