24 sierpnia, 2017 #Uncategorized

Plecaki – najmodniejszy dodatek sezonu

Plecaki z hukiem wracają do łask i coraz częściej zastępują nie tylko codzienne torebki, ale również kopertówki na wieczorne wyjścia. Jakie modele lansowane są w tym sezonie na największych wybiegach mody?

Modne plecaki i ich popularność

Plecaki, które większość dorosłych kobiet pamięta z podstawówki powoli wracają na salony, jednak nie po to, aby nosić w nich książki i zeszyty. Obecnie w tym sezonie do najmodniejszych egzemplarzy należą te bardzo wzorzyste, do których zostały przyczepione kolorowe breloki, futrzane pompony oraz inne, biżuteryjne ozdoby. Im większy i zaprojektowany z dużą ilością kieszonek tym modniejszy. Ponadto wielbicielki eleganckiego looku bardzo chętnie wybierają modne plecaki skórzane, które najczęściej występują w delikatnych, stonowanych odcieniach. Taki plecak założony do szpilek i ołówkowej spódnicy będzie się prezentował bardzo szykownie.

Modne plecaki Ecarla i ich funkcjonalność

Plecaki są bardzo wygodne i komfortowe w użytkowaniu z uwagi na fakt, iż można je przełożyć przez ramię lub założyć na oba ramiona w zależności od preferencji lub sytuacji. Ponadto są one bardzo pojemne, a więc bez problemów pomieszczą wszystkie niezbędne kobiecie przedmioty. Dodatkowo można je wziąć ze sobą wybierając się na rower czy na rolki. Mnogość wzorów i kolorów sprawi, że każda kobieta wybierze model idealny dla siebie.

You Might Be Interested In