25 lutego, 2020 #Wesela oraz śluby

Oryginalne prezenty dla gości

Ślub i wesele to niezwykłe wydarzenia w życiu człowieka. Nic więc dziwnego, że każdy chce, aby uczestniczyli w nim jego najbliżsi przyjaciele i rodzina. Miłym zwyczajem jest, gdy para młoda chce w jakiś drobny sposób podziękować swoim gościom za przybycie. W jaki sposób można to zrobić?

Słodkie podziękowania

Zdecydowanie najczęściej na podziękowanie gościom za przyjście wybiera się różnego rodzaju słodycze i słodkości. Trzeba jednak uważać przy wyborze, ponieważ często wybrane łakocie nie są zbyt praktyczne. Przykładowo chętnie stosowane lizaki dość długo się je, na co na weselu zwyczajnie nie ma czasu. Podobnie czekoladki, które choć pyszne, to jednak jedzeniu ich towarzyszy duże ryzyko ubrudzenia. Z tego powodu poleca się wybranie ślubnych krówek. Takie słodkie cukierki, które zna każdy, są nie tylko pyszne, lecz również i bezpieczne dla zdrowia. Krówki ślubne zawsze wykonane powinny być ze sprawdzonych i naturalnych składników.

Praktyczne podziękowania

Podziękowanie za przyjście na uroczystość zaślubin nie musi jednak mieć tylko słodkiej formy. Równie dobrze sprawdzi się tu coś o wiele praktyczniejszego. Bardzo chętnie wykorzystywanym praktycznym prezentem, który dodatkowo ma nieco słodkości w sobie, jest miód. Małe słoiczki z miodem, które opatrzone są oczywiście stosowną okazjonalną grafika, mogą być wykorzystane na długą po ceremonii ślubnej np. do przyrządzenia pysznej jesiennej herbaty na poprawę odporności przed infekcjami. Podobnie sprawa się ma np. ze świeczkami, które również są bardzo miłym i praktycznym prezentem.

You Might Be Interested In