30 marca, 2022 #Ogród

Nawozy dolistne, do pielęgnacji roślin w ogrodzie, sadzie i na polach

nawozy dolistne

Właściwa pielęgnacja roślin w trakcie całego roku to odpowiedni sposób na zapewnienie bujnego owocowania oraz plonów w momencie zbioru. Odpowiednia mieszanka specjalnie przygotowanych mikroelementów i pierwiastków w postaci płynów, granulatów, proszków czy żeli pozwoli na efektywne odżywienie poszczególnych kwiatów, czy roślin hodowlanych. 

Wysokiej jakości nawozy dolistne  

Lata doświadczeń na rynku związanym z branżą ogrodniczą pozwalają na dobranie jakościowego asortymentu, obfitującego w produkty, które zapewnią naszym roślinom właściwą pielęgnację. Dostępne w ofercie nawozy dolistne to preparaty bogate w składniki odżywcze oraz mikroelementy niezbędne do zapewnienia roślinom zrównoważonego wzrostu i otrzymania w przyszłości obfitych plonów. Produkty tego typu gwarantują dogodny sposób oprysku, dosięgający nawet najwyższych plonów. Bezpośrednia aplikacja działa natychmiastowo i skutecznie, odżywiając spragnione liście od zaraz. 

nawozy dolistne

Składniki zawarte w nawozach dolistnych dla zbóż

W przypadku nawozów dolistnych dla zbóż jednymi z najbardziej cennych pierwiastków okazują się być mangan, cynk oraz miedz. Niedobór tego rodzaju składników w glebie może prowadzić do degradacji naszych plonów i skutecznie uniemożliwiać ich dalszy wzrost. Preparaty dolistne bogate w tego typu mikroskładniki sprawdzają się dobrze na trudnych glebach, w przypadku których dostęp do wartościowych pierwiastków z ziemi jest utrudniony.  

You Might Be Interested In