28 maja, 2018 #Uncategorized

Najlepsze zegarki na wiosnę

zegarki lorus

Wiosna to zawsze najlepszy czas, aby uporządkować swoją szafę i przemyśleć, czego wciąż w niej brakuje. W tym sezonie zdecydowanie warto postawić na wszelkiego rodzaju akcesoria. Nie od dziś przecież wiadomo o tym, że odpowiednio dobrane akcesoria potrafią całkowicie odmienić stylizację i nadać jej unikatowego charakteru. Zwłaszcza wiosną i latem, kiedy to pole manewru jest zdecydowanie większe, warto wybierać sprawdzone dodatki i komponować je ze swoimi stylizacjami.

Jakie zegarki Lorus są najbardziej interesujące w tym sezonie?

zegarki lorusZ całą pewnością doskonałą wiadomością jest to, że zegarki marki Lorus są zarówno męskie, jak i te przeznaczone dla kobiet. To właśnie dzięki temu, każdy ma równą szansę na znalezienie modelu idealnego dla siebie samego.

W tym sezonie warto stawiać na zegarki na bransolecie. Są one o wiele bardziej klasyczne od typowych zegarków na skórzanym bądź materiałowym pasku.

Warto postawić także na złoto, które idealnie współgra z opaloną skórą. Jeśli chodzi o wielkość tarczy, w tym sezonie im większa, tym lepsza! Nikogo więc nie powinny zdziwić zegarki o ogromnych tarczach, które skutecznie przyciągają wzrok.

Zegarek jest doskonałym dodatkiem na każdą okazję. To dlatego właśnie zaleca się, aby każdy posiadał przynajmniej dwa różne zegarki, które można w dowolny sposób komponować w swoich stylizacjach. Oczywiście pozostała część biżuterii powinna pasować do zegarka.

You Might Be Interested In