01 sierpnia, 2020 #Zwierzęta

Nadajnik GPS dla kotów

Nie od dziś wiadomo, że koty to niezależne zwierzęta. Ci czworonożni pupile człowieka chodzą własnymi drogami, nie raz oddalając się od domu właściciela.

Śledź swojego kota poprzez GPS

O ile ten fakt jest oczywisty dla posiadaczy kotów, z drugiej strony może stanowić dla nich spory kłopot. Znalezienie krążącego po okolicy kota może być nie lada problemem a ponadto są one narażone na niebezpieczeństwo w postaci innych zwierząt czy samochodów na drogach, mogących je potrącić. Z pomocą przychodzi rozwiązanie, jakim jest GPS dla kota.

Cechy nadajników GPS dla kotów

Główną rolą takiego sprzętu jest lokalizacja miejsca, w którym przebywa nasz pupil, jak i śledzenie trasy, jaką przemierza. Można tego dokonywać z dowolnego miejsca na świecie. Dzięki takiemu lokalizatorowi właściciel w prosty sposób wyznaczy bezpieczną strefę dla kota, po której przekroczeniu otrzyma alarm na urządzenie mobilne. Ponadto, widząc czas jaki pupil spędził na spaniu oraz aktywności ruchowej, może zadbać o jego stan zdrowia. GPS dla kota jest tak dostosowany, że łatwo przyczepić go do obroży zwierzęcia a jego lekkość sprawia, że kot nie czuje, że go nosi. Opcja światła w nadajniku pozwala na znalezienie pupila w ciemności.

You Might Be Interested In