11 grudnia, 2017 #Uncategorized

Modne bransoletki damskie

Każda kobieta w swojej szkatułce oprócz kolczyków czy naszyjników powinna mieć bransoletki. Jak je nosić i jakie modele są warte uwagi?

Modne bransoletki damskie 2017
Obecnie wybór bransoletek damskich w sklepach jest ogromny. Do wyboru są zarówno klasyczne bransoletki wykonane z metali szlachetnych, a więc srebra czy złota, jak i nowoczesne bransoletki z kolorowych koralików. Projektanci biżuterii prześcigają się w pomysłach, aby zaproponować sowim klientom efektowne i oryginalne bransoletki, których nie będzie można znaleźć w żadnym innym miejscu.

Efektowne bransoletki kolekcjonerskie
Od kilku lat na kobiecych nadgarstkach niepodzielnie królują bransoletki z zawieszkami typu charms. Bransoletka jest w tym przypadku bazą, a zawieszki niejako się kolekcjonuje. Mogą być one prezentem od bliskiej osoby lub po prostu pamiątką z wakacji. To bardzo ciekawy rodzaj biżuterii, bo niejako spersonalizowany. Samodzielnie kompletując zawieszki charms można mieć pewność, że nikt nie będzie miał takiej samej bransoletki w domu. Jeszcze innym, nie mniej ciekawym trendem, są bransoletki typu beads. To w zasadzie nieco mocniejsza i bardziej wyrazista wersja bransoletek charms. Każdy koralik jest bowiem nawlekany przez środek na bazową bransoletkę. Podobnie jak w przypadku bransoletek charms koraliki te mogą być prezentem czy pamiątką z danego miejsca. To świetny sposób na kolekcjonowanie wspomnień.

You Might Be Interested In