11 stycznia, 2019 #Biżuteria

Kompletny biżuterii srebrnej a typ urody?

Ubiór, fryzura, makijaż, to wszystko, odpowiednio dobrane będzie podkreślać najlepsze strony kobiecej urody jednocześnie ukrywając mankamenty. Nie bez znaczenia święconej są też dodatki takie jak paski,  torebki. Tym razem zastanowimy się jak wykorzystać biżuterię, a zwłaszcza u kogo najlepiej sprawdzą się komplety biżuterii srebrnej.

Dlaczego warto kupować biżuterię w komplecie?

 

Biżuteria najbardziej zdobi tylko wtedy gdy jest odpowiednio dobrana, do typu urody, stroju, okazji ale też i innych dodatków. Takie dobranie różnych elementów biżuterii aby pasowały do siebie nawzajem, a jednocześnie, do reszty stroju, bywa niezwykle trudne. Dlaczego właśnie wybór gotowych kompletów jest bardzo dobrym rozwiązaniem. Mogą to być oczywiście komplety srebrne Marko.pl lub złote, w zależności od typu urody.

Jakie typy urody powinny nosić srebro?

 

Podobnie jak w przypadku odpowiednio dobranego koloru ubrania, tak i w przypadku barwy biżuterii chodzi o to by nasza cera i twarz promieniały. A źle dobrane kolory mogą potęgować widoczność zmęczenia czy wszelkich niedoskonałości na twarzy. Na wybór kompletu srebrnego powinny się zdecydować panie o chłodnym typie urody. Taka biżuteria szczególnie dobrze współgra z niebieskimi lub jasnymi tęczówkami, podkreślając ich kolor. Osoby o ciepłym typie urody też mogą nosić komplety biżuterii srebrnej, ale pod warunkiem, że wybiorą takie,w których srebro łączone jest z kamieniami w ciepłych barwach żółci czy czerwieni.

You Might Be Interested In