19 sierpnia, 2021 #Biżuteria

Jaki pierścionek wybrać?

Panowie coraz częściej kupują kobietom pierścionki na różne okazje. Wiele pań dostaje od swoich wybranków wyjątkową biżuterię pod choinkę, na urodziny, z okazji rocznicy, z okazji awansu itp. Warto przyłożyć się do tego zakupu, gdyż wybranie idealnego pierścionka może okazać się naprawdę sporym wyzwaniem. Dlaczego? Odpowiedź poniżej.

Pierścionek, który oczaruje wyglądem wielu klientów

Złoty pierścionek z rubinem to zdecydowanie must have w damskiej szkatułce z biżuterią. Klasyczny model z naturalnym rubinem o niestandardowym kształcie, otoczony złotą ramką doskonale prezentuje się na palcu zarówno u młodych dziewczyn, jak i doświadczonych pań. Kobiety uwielbiają kolorową, efektowną i niezwykle ozdobną biżuterię, dlatego też ten jeden pierścionek złoty, na pewno zastąpi wiele innych, które nie posiadają aż tak wielkiego uroku i klasy. Do tego pierścionka pasować będzie każda inna złota biżuteria, więc panie mogą go nosić do czegokolwiek tylko zapragną.

Piękny wzór za przystępną cenę

Mnóstwo osób decyduje się kupić pierścionek z rubinem z Diamor, ze względu na to, iż kamień ten doskonale wygląda w połączeniu z inną biżuteria i co najważniejsze, jego cena jest niezwykle przystępna. Zjawiskowy pierścionek można kupić u lokalnego jubilera, który tworzy swoją biżuterię od podstaw, co sprawia, że trudno znaleźć w znanych salonach jubilerskich podobne wzory. Ponadto, pierścionek ten jest ponadczasowy, co oznacza, iż panie będą mogły go nosić na swoich palcach nawet przez kilkadziesiąt lat, gdyż nic nie wskazuje na to, by rubiny kiedykolwiek przestały być modne. Tym bardziej, gdy kupi się pierścionek z żółtego złota o próbie 585, na którym znajduje się nie tylko duży, efektowny rubin, ale i również lśniące brylanty. Warto więc przyłożyć się do tego zakupu, by postawić na wzór, który idealnie będzie pasował do jego przyszłej użytkowniczki. Gdy nie do końca wiadomo, na jaki model pierścionka najlepiej się zdecydować, warto skonsultować tą kwestie ze sprzedawcą, który podpowie, jaki pierścionek z rubinem jest na topie oraz, jaki model jest najchętniej kupowany przez panie.

You Might Be Interested In