17 czerwca, 2017 #Wystrój wnętrz

Canvas – obrazy do każdego wnętrza

Poszukując akcesoriów do dekoracji wnętrz warto pomyśleć również o dekoracji ścian. Jedną z propozycji są obrazy canvas – to drukowane na tkaninie, naśladującej autentyczne malarskie płótno, klasyczne lub współczesne dzieła, dekoracyjne grafiki i fotografie.

Drukowany obraz

Tkanina wykorzystywana do tworzenia obrazów canvas to najczęściej bawełna, na którą nanoszony jest cyfrowy druk wysokiej jakości. Użyta technika oraz stosowane pigmenty pozwalają odtworzyć autentyczne i trwałe kolory.

Zadrukowane płótno, jak prawdziwy obraz, zostaje naciągnięte na blejtram (jest to drewniana rama, na którą naciąga się płótno malarskie) i w takiej formie jest już gotowe do zawieszenia na ścianie. Jeśli wymagają tego warunki ekspozycji, obrazy canvas z Galeria Plakatu można również oprawić w ramę.

Do każdego wnętrza

Zaletą obrazów canvas jest możliwość nadruku dowolnej treści, co umożliwia dobranie dekoracji do każdego wnętrza – do salonu, sypialni, do kuchni czy pokoju młodzieżowego. Dodatkowo możliwe jest podzielenie obrazu na kilka części, uzyskując w ten sposób np. dyptyk lub tryptyk, itd.

Dzięki temu, iż obrazy dostępne są w wielu opcjach tematycznych, kolorystycznych i wymiarowych, uzyskuje się niemal nieograniczone możliwości aranżacyjne.

You Might Be Interested In