06 maja, 2019 #Uncategorized

Biżuteria ślubna: jak ją wybrać?

Biżuteria ślubna dla Panny Młodej bardzo często okazuje się być tematem problematycznym, a nawet odkładanym na ostatnią chwilę. W ferworze przygotowań, wiele przyszłych mężatek zapomina o niej. Jak więc wybrać odpowiednią biżuterię na własny ślub w ostatniej chwili?

Po pierwsze – pierścionki

Z całą pewnością ten wybór będzie najłatwiejszy. Dlaczego? Otóż, oczywiście w dniu ślubu najważniejsza jest obrączka, dlatego też nie trzeba zakładać na palce innych pierścionków, które jedynie mogą stłumić ten jeden, najważniejszy.

Niektóre Panny Młode jednak często decydują się na założenie pierścionka zaręczynowego, jednak nie jest to zbyt częsta praktyka.

Po drugie – kolczyki

Kolczyki to temat znacznie trudniejszy w stosunku do pierścionka. Otóż, powinny być one doskonałą ozdobą nie tylko uszu, ale także upięcia włosów. Jeśli zatem włosy są ułożone w długie upięcie, wówczas warto postawić na zwisające kolczyki. Rozpuszczone włosy to znak, aby założyć kolczyki na sztyft, które nie będą wplątywać się w kosmyki.

Po trzecie – naszyjnik

Naszyjnik powinien być dobrany według kroju sukni. W szczególności należy postawić na dekorację szyi, jeśli suknia nie ma ramiączek, bądź posiada głęboko wycięty krój. Doskonale sprawdzi się ozdobna kolia, bądź naszyjnik. Wiele przyszłych mężatek stawia na pojedyncze wisiorki, ale te z czasem po prostu giną na tle sukni.

Jak więc widać, wybrać biżuterię ślubną to trudna sprawa, jednak można sobie z nim poradzić.

You Might Be Interested In